Overslaan en naar de inhoud gaan

Secretariaat

Opgelet: op het secretariaat kan je niet terecht voor een babbel met Awel. Deze pagina is bedoeld voor professionele contacten en samenwerkingen. Wil je je verhaal kwijt bij Awel? Kies je kanaal via de gekleurde blokken hierboven.

­čô× 02 534 37 43

info@awel.be

sibille

Sibille Declercq

Directeur

sibille@awel.be

Emma

Emma Bracke

Adjunct-directeur

emma@awel.be

katrin2

Katrin Maes

Administratie

katrin@awel.be

hanne

Hanne Jacobs

Communicatie

hanne@awel.be

Helena

Helena De Bondt

Digitale verteller - communicatie┬▓

helena@awel.be

awel_jo

Jo Tambuyzer

Onderzoek

jo@awel.be

Sofie

Sofie Devarwaere

Externe vormingen

sofie@awel.be

Jasmien

Jasmien Nuyts

Vrijwilligersondersteuning en jongerenparticipatie

jasmien@awel.be

Lise

Lise Clottens

Vrijwilligerscoaching en gesprekskwaliteit

lise@awel.be

Lana's foto

Lana Wils

Werving & basisopleiding

lana@awel.be 

Kirsten

Kirsten Ral

Verbinding en Permanente vorming

 

 

awel_erikvc

Erik Van Cauter

IT

erik@awel.be

Nick

Nick Verhelst

Boekhouding en financi├źle administratie

nick@awel.be