Overslaan en naar de inhoud gaan

Secretariaat

Opgelet: op het secretariaat kan je niet terecht voor een babbel met Awel. Deze pagina is bedoeld voor professionele contacten en samenwerkingen. Wil je je verhaal kwijt bij Awel? Ga terug naar de startpagina en kies je gewenste kanaal via de grote gekleurde blokken.

 

 

 

? 02 534 37 43

info@awel.be

sibille

Sibille Declercq

Coördinator

sibille@awel.be

katrin2

Katrin Maes

Administratie

katrin@awel.be

hanne

Hanne Jacobs

Communicatie

hanne@awel.be

sofie

Sofie Devarwaere

Mentaal welbevinden en samenwerkingen

sofie@awel.be

Elke

Elke Denys

Studiedienst

elke@awel.be

goedele

Goedele Vermaelen

Gesprekskwaliteit

goedele@awel.be

yolan

Yolan Steyaert

Vrijwilligersbeleid

yolan@awel.be

Emma Bracke

Emma Bracke

Online opleiding

emma@awel.be